.blížni: Striedavá starostlivosť: Čo je pre dieťa po rozvode najlepšie?
01:30:15

.blížni: Striedavá starostlivosť: Čo je pre dieťa po rozvode najlepšie?

07.02.2019
.rozvod manželov je pre dieťa jednou z najtraumatickejších udalostí v živote. Dieťa sa po rozvode často stáva rukojemníkom zneužívaným na boj s druhou stranou. Je striedavá starostlivosť to najlepšie pre dieťa? Ktorý z rodičov sa vie lepšie postarať o dieťa? Musí byť dieťa rovnaký čas u otca aj u matky? Po koľkých dňoch dieťa odchádza k druhému rodičovi? Ako je to s výživným pri striedavej starostlivosti? Kto rozhoduje o tom, či bude dieťa v striedavej osobnej starostlivosti alebo len u jedného rodiča? Je nutný súhlas oboch rodičov so striedavou starostlivosťou? Nebolo potrebné striedavú starostlivosť najskôr experimentálne overiť? Nie je problém, ak dieťa nebude mať jeden domov? Neprihliada sa viac na rodičov ako na deti? V ktorých prípadoch nie je vhodná striedavá starostlivosť? Každý z rodičov má však iné výchovné metódy. Hostia: Martin Zambor Gabriela Ručková Juraj Hajdin, JUDr.Michaela Kajabová

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.