.humanitas: Kto bol Milan Rastislav Štefánik?
35:08

.humanitas: Kto bol Milan Rastislav Štefánik?

09.11.2018
Aké sú najväčšie mýty o živote Milana Rastislava Štefánika? Akú mal povahu, ako jednal a ako sa správal k ženám? Kým bol a akú úlohu pri vzniku Československa zastával? To všetko a omnoho viac v knihe Generál Štefánik, ktorá je vaša tvár? Moderuje: Anton Vydra Hostia: PhDr. Bohumila Ferenčuhová, DrSc., historička Historického ústavu SAV v Bratislave Miloslav Čaplovič, riaditeľ vojenského historického ústavu v Bratislave

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.