O architektúre .jedným ťahom s Danicou Pištekovou

03.03.2020
Architektúru treba stále nanovo definovať a hľadať, čo pre koho znamená. Je to priestor? Sú to steny, ktoré nás obklopujú? Slúži nám, alebo zavadzia? A platí pravda, že čo Slovák, to architekt? A aká je úloha architekta? V ďalšej epizóde podcastu .jedným ťahom sa Katarína Janíčková rozprávala s Danicou Pištekovou o architektúre, úlohe architektov aj o tom, ako nám pokora môže pomôcť lepšie pochopiť a oceniť architektúru. A trochu aj o tom, ako spolu súvisí odievanie a architektúra aj o tom, že architektúre môže pomôcť aj dobrý marketing. Hosť: ​Danica Pišteková, ako architektka je súšasťou štúdia Woven, vyučuje na VŠVU Podcast .jedným ťahom Kataríny Janíčkovej vám pomôže čítať tajomstvá ukryté v umení a architektúre, spoznať ich hodnotu a možno si aj vybudovať vzťah k tomu, čo ste doteraz príliš nepoznali.​

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK