Týždeň s .týždňom: Cynický problém operácie chlapca, Pellegrini je ako Fico (podcast Eugena Kordu)

11.10.2019
Posledný týždeň rezonoval prípad operácie mozgu malého chlapca. Ústavný súd je po menovaní ďalších sudcov prezidentkou konečne kompletný. Turci prekročili sýrske hranice pod zámienkou útoku na islamistov. V skutočnosti Erdogan stráca vnútroštátnu popularitu a útok na Kurdov je populistický krok. V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov Michala Magušina, Šimona Jeseňáka, Martina Mojžiša, Antona Vydru a Matúša Dávida. Bavili sa spolu: - O emóciách okolo operácie mozgu malého chlapca - Ústavný súd je konečne kompletný. Nekonečné trápenie vyvolané frustrovaným Ficom skončilo - Prečo sme zradili Kurdov? Následky invázií tureckých vojsk do Sýrie nás ovplyvnia. Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách, zatiaľ na kanáli „.týždeň podcast“ rovnako, ako naše ostatné relácie. Časom pribudne aj samostatný kanál.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK