Týždeň s .týždňom: Matovičov blackout a (ne)podpísanie koaličnej zmluvy všetkými poslancami

03.04.2020
Mizéria spôsobená koronavírusom nekončí. Pandémia je však aj možnosťou, aby sme si uvedomili krásu a krehkosť našich životov. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s Michalom Magušinom, Antonom Vydrom, Martinom Mojžišom, Marínou Gálisovou a Michalom Oláhom. V podcaste sa bavili o: -tom, ako sa zatiaľ (ne)darí novej vláde, -o Matovičovom blackoute krajiny, -o podpisovaní koaličnej zmluvy takmer všetkými koaličnými poslancami, -o zvláštnom správaní sa terajšej opozície

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK