Týždeň s .týždňom: Drucker má tri zásadné problémy a SaS už nečaká žiadny kompromis

20.09.2019
Počas uplynulého týždňa sa na scéne objavila Dobrá voľba exministra Tomáša Druckera, ktorý sa síce vyhranil voči Ficovi, ale nie voči Smeru. V Slobode a Solidarite sa naďalej melú stranícke problémy a napätie medzi Sulíkom a Galkom eskaluje. V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov Michala Magušina a Šimona Jeseňáka. Spolu hovorili o: - Druckerovej Dobrej voľbe, ktorá zrejme vôbec nebude dobrá - narastajúcom napätí v SaS medzi krídlom Sulíkovcov a Galkovcov Komentár k súčasnej politickej situácii a straníckym prestupom pridal aj Peter Zajac a Eugen Korda sa porozprával aj s bývalým riaditeľom Vojenskej spravodajskej služby Romanom Mikulcom, ktorého tento týždeň súd oslobodil spod obžaloby. Prajeme príjemné počúvanie!

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK