Týždeň s .týždňom: Cirkus so spájaním strán, Kuffa ako príznak krízy (podcast Eugena Kordu)

22.11.2019
Zakončite pracovný týždeň komentárom Eugena Kordu a jeho rozhovormi s kolegami z redakcie. Spoločne zhodnotili hlavné udalosti uplynulých dní. V tejto epizóde sa Eugen Korda s Michalom Magušinom, Šimonom Jeseňákom a Michalom Oláhom rozprávali o: - Nespájaní mimoparlamentých strán Za ľudí a PS/Spolu - Tajnej vojenskej službe, ktorá dospela do morálneho a profesionálneho rozkladu. V jej vedení sú dlhé roky ľudia podozriví z masívneho rozkrádania. O tom hovoril poslanec Jaroslav Naď, ktorého vyšetruje NAKA - Fenoméne Mariánovi Kuffovi, ktorý je symbolom a príznakom krízy v cirkvi. Podporuje ho napríklad arcibiskup Ján Orosh, ktorý sa svojho času vyjadril, že voliť Čaputovú v prezidentských voľbách je ťažký hriech.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK