Týždeň s .týždňom s Eugenom Kordom: Nebuďme rasisti a Fico išiel na medvede

31.05.2019
Tento týždeň si Eugen zavolal do štúdia svojich kolegov: Matúša Baňoviča, ktorý rozprával o kríze v Smere Michala Oláha, ktorý bol v Trnave zisťovať situáciu okolo diskriminácie malého Rómskeho dievčatka Michala Magušina, ktorý hovoril o dopade eurovolieb na domácu politiku Filipa Minicha, ktorý hovoril o obskúrnych postavičkách v europarlamente a Martina Mojžiša, ktorý hovoril o príčinách krízy v hokejovom klube Slovan Ak máte pripomienky a návrhy na zlepšenie, napíšte nám prosím na harman@tyzden.sk - ďakujeme.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK