Týždeň s .týždňom: Pellegriniho vyhrážky a svedectvá o Kočnerovi, ktoré naberajú na sile

17.01.2020
Premiér Pellegrini vstúpil do nového roka vyhrážkami autodopravcom. Tí sú už niekoľko rokov zdieraní mýtnym systémom, na ktorom sa obohacujú kamaráti smerákov. Posledné preferencie ukazujú na nebezpečný nárast extrémistov. Začal megaproces vo veci úkladnej vraždy Kuciaka. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom zhodnotil Eugen Korda s kolegami Martinom Vančom, Šimonom Jeseňákom, Tomášom Madleňákom, Martinom Mojžišom, Michalom Magušinom a Matúšom Dávidom udalosti uplynulých dní: • Kamionisti štrajkovali. Namiesto pochopenia frustrácie kvôli zlému mýtnemu systému sa od Petra Pellegriniho dočkali odmietnutia a vyhrážok. • Vo štvrtok zadržali bývalého prokurátora Dobroslava Trnku. Medzičasom ho prepustili, Trnka však vypovedal ku kauzám, s ktorými je nepochybne spojený. Figuruje v nich aj Kočner, • Čo hovoria redaktori na najnovšie predvolebné prieskumy? Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK