Týždeň s .týždňom: Fico škodí, kde môže a Trump sa zahráva s Iránom (podcast Eugena Kordu)

21.06.2019
V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov: Elenu Akácsovú, ktorá sa priniesla dobré aj zlé správy zo sveta hmyzu Filipa Minicha, ktorý pripomenul Trumpovu výčitku Obamovi, aby sa nezahrával s iránskou kartou Matúša Baňoviča, ktorý upozornil na prvý prešľap nového prezidentského tímu, z ktorého ale netreba robiť vedu Matúša Dávida, ktorý hovoril o dvoch miliónoch Hongkončanov v uliciach mesta aj o miliónoch utečencov po celom svete Michala Magušina, ktorý sa pozrel na obavy aj nádeje opozície spojené s novou stranou Za ľudí. Príjemné počúvanie! A ako vždy, ak máte pripomienky a návrhy na zlepšenie, napíšte nám, prosím, na harman@tyzden.sk - ďakujeme.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK