Týždeň s .týždňom: Smer bude bez Gvláča, Lex Haščák nie je najlepší nápad (podcast Eugena Kordu)

29.11.2019
Debaty o spájaní máme definitívne za sebou a strany začínajú predstavovať svoje kandidátky. Niektoré predstavenia sa nesú v znamení väčších, iné menších prekvapení a strany naplno vstupujú do predvolebného zápasu. Eugen Korda sa v aktuálnej epizóde rozprával s Michalom Magušinom, Šimonom Jeseňákom, Tomášom Madleňákom, Michalom Oláhom, Filipom Minichom a Matúšom Dávidom a hovorili spolu o: - Kandidátke Smeru, na ktorej chýba Glváč, kandidátke Za ľudí a fenoméne 150. miesta na kandidátkach viacerých strán - Návrhu zákona Lex Haščák a o tom, či to je dobrý nápad - Výsledkoch prieskumu, podľa ktorého by mladí ľudia do 30 rokov vo voľbách udelili víťazstvo strane ĽS NS - Kauze Jaroslava Naďa a kríze vo Vojenskej tajnej službe - Novej Európskej komisii, ktorú Ursule von der Leyen tento týždeň schválil Európsky parlament. Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách, zatiaľ na kanáli „.týždeň podcast“ rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK