.glóbus: Brexitový chaos pokračuje: Ako a kedy Briti odídu z Európskej únie?
01:12:02

.glóbus: Brexitový chaos pokračuje: Ako a kedy Briti odídu z Európskej únie?

16.01.2019
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet a Slovensko v ňom. *** Hostia: Karen Henderson – britská politologička, Ústav európskych štúdií a medzinárodných vzťahov FSEV Univerzity Komenského v Bratislave Radovan Geist – vydavateľ a analytik portálu EurActiv.sk Filip Minich – redaktor časopisu .týždeň *** Britskí poslanci odmietli dohodu o odchode Spojeného kráľovstva z Európskej únie. Premiérka Theresa Mayová v parlamente zahanbujúco prehrala, potopili ju aj vlastní. Čo bude ďalej s brexitom? Nájdu Briti cestu von z Únie? Odídu bez dohody, alebo neodídu vôbec? A môže byť ešte jedno referendum?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.