Podcast Fedora Gála a Kláry Jurštákovej: Memento Mori Zmysel Života s hosťom Martinom Matuštíkom
17:39

Podcast Fedora Gála a Kláry Jurštákovej: Memento Mori Zmysel Života s hosťom Martinom Matuštíkom

04.07.2021
V jedenástej eipzóde podcastu Memento Mori sa rozprávame spoločne s filozofom Martinom Matuštíkom o zmysle života. Podcastom vás budú sprevádzať Fedor Gál a Klára Jurštáková. Podcast sa pripravuje v spolupráci s .týždňom.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.