Týždeň s .týždňom: Danko chcel bozkávať Zsuzsovú všade a Čaputovej zemetrasenie

31.01.2020
Predseda NRSR klamal o svojich kontaktoch so ženou, ktorá si mala objednať vraždu dvoch mladých ľudí. Samozrejme, neodstúpil. Fico sa napokon rozhodol, že vstúpi do debatného ringu s Kiskom a Pellegrini dal alibisticky preč ruky z kauzy Banska Bystrica vs. SAD Zvolen. *** V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom zhodnotil Eugen Korda s kolegami Martinom Vančom, Šimonom Jeseňákom, Tomášom Madleňákom, Michalom Magušinom, Matúšom Dávidom a Filipom Minichom udalosti uplynulých dní: -Prezidentka Zuzana Čaputová sa nechala počuť, že v prípade, že Kotlebova fašistická strana vyhrá voľby, bude rešpektovať vôľu voličov a prijme Mariana Kotlebu v paláci. Celý týždeň musela pre médiá vysvetľovať, že jej vlastne kvôli Ústave nezostáva nič iné – avšak zostavením vlády by ho nikdy nepoverila. -Tento piatok je výnimočnejší, ako sme si mysleli. Británia totiž, konečne, odchádza formálne z EÚ. Táto inštitúcia sa prvýkrát od svojho vzniku zmenší. Čo to znamená pre Európu, Britániu a Slovensko? -Marian Kotleba podpísal v čase svojho „vládnutia v Banskobystrickom kraji“ mimoriadne nevýhodnú zmluvu s dopravcom SAD Zvolen. Situácia sa vyostrila až tak, že občania zostali pár dní bez autobusovej dopravy. -Vláda schválila ďalšie milióny na výstavbu Kmotríkovho štadióna. V extrémne krátkom čase a tesne pred voľbami. Dobrý známy Roberta Fica sa tak poistil zaujímavým zlatým padákom. *** Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK