Týždeň s .týždňom: Boj o voliča neutíchol ani počas Vianoc (podcast Eugena Kordu)

26.12.2019
Politici nenechali nič na náhodu ani počas vianočných sviatkov. Tí vinšovali svojim voličom všeličo, jeden nôtil o vtákoch, ďalší zdieľal fotografiu s pápežom. Niektorým zase vadilo, že prezidentka sa fotí s upečenými koláčmi. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom zhodnotil Eugen Korda udalosti uplynulých dní: - aké vianočné vinše predviedli Fico, Pellegrini, Danko či Kiska, - komu vadí Zuzana Čaputová pečúca vianočné koláče, - ako trávia Vianoce a čo želajú čitateľom a poslucháčom do nového roka redaktori .týždňa. Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“ rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK