Týždeň s .týždňom: Fica máta basa. Prečo politici nesedia za kauzy? (podcast Eugena Kordu)

08.11.2019
Každý deň sa dozvedáme o špinavosti v politike a o kauzách. Prakticky však za ne ani jeden politik nebol na Slovensku právoplatne odsúdený. Robia všetko preto, aby sa do väzenia nedostali. Eugen Korda si na nahrávanie tejto epizódy podcastu pozval kolegov z .týždňa Michala Magušina, Antona Vydru a Filipa Minicha. Hovorili spolu o: - Kočnerovej komunikácii s advokátom Marekom Parom o ututlaní trestných činnosti vysokopostavených politikov - Situácii pred blížiacimi sa voľbami a osobnej statočnosti niektorých ľudí v prokuratúre, justícii a vyšetrovacích zložkách - O Glváčovej drzosti napísať o svojej rezignácii na funkciu podpredsedu NR SR na sociálnej sieti

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK