Letné mudrovačky o bitcoine

09.07.2020
Diskusia nielen o technológii, ktorú nám tento objav decentralizovaného bankovníctva pred desiatimi rokmi priniesol, ale najmä o slobode. Okrem technológie sa pozrieme aj na filozofiu skrytú za revolučným platobným systémom, vrytú do počítačového kódu. Hosťom Marianny Sádeckej v letnej diskusii je Dušan Matuška, mladý podnikateľ, spoluzakladateľ OCTAGO, Paralelnej Polis, evangelizátor kryptomien a lektor CryptoAcademy.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK