Marketing k obedu: Rozdiely v nákupnom správani v ecommerce v krajinách CEE
43:26

Marketing k obedu: Rozdiely v nákupnom správani v ecommerce v krajinách CEE

02.07.2021
László Szabó z Growww digital je jedným z najväčších odborníkov na export v oblasti ecommerce v regióne strednej a východnej Európy. V tejto časti Marketingu k obedu sa dozviete aj to, že Rumuni objednávajú tovar z eshopov často telefonicky, Česko a Poľsko sú v našom regióne v oblasti ecommerce králi, a ktorým segmentom eshopov sa počas pandémie darilo najviac. Myslíte si, že po otvorení kamenných obchodov sa eshopy vrátia na predošlú úroveň? László má aj k tomu dáta.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.