Týždeň s .týždňom: Kým sme nahrávali podcast, vláda zmenila volebný zákon (podcast s Eugenom Kordom)

28.06.2019
V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov: Matúša Dávida, ktorý hovoril o trápnom pozvaní Lukašenka a o protestoch proti Babišovi Matúša Baňoviča, ktorý hovoril o neschopných poslancoch, ktorí nevedia zvoliť ústavných sudcov Dominika Harmana, ktorý komentoval zmenu financovania politických strán A Michala Magušina, ktorý robil rozhovor s Veronikou Remišovou, novou posilou Andreja Kisku. Okrem toho sme sa rozprávali o: Lex Harabin Nahnevanom Matovičovi Obede so Zlaticou Kušnírovou Príjemné počúvanie! A ako vždy, ak máte pripomienky a návrhy na zlepšenie, napíšte nám, prosím, na harman@tyzden.sk - ďakujeme.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK