Týždeň s .týždňom: Pellegrini sa priživuje na Ficovom úpadku, Slovenskom sa šíri rozdelenie

12.06.2020
Vo Vrútkach sa stala vec, o ktorej sme si všetci mysleli, že sa na Slovensku nikdy nemôže stať. Krajinou sa šíri slovná nenávisť, ktorá sa neskôr pretavuje do skutkov. Prečo sme si zvykli reagovať na útoky útokmi a neustále si hľadáme nepriateľa? V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Martinom Mojžišom, Michalom Oláhom, Antonom Vydrom, Šimonom Jeseňákom, Marínou Gálisovou a Mariannou Sádeckou. V podcaste diskutovali o týchto témach: - Čo sa stalo vo Vrútkach a prečo to vypovedá o spoločnosti na Slovensku? - Čo sa bude ďalej diať s Ficom a prečo sa Pellegrini priživuje na Ficovom úpadku? - Čo je vlastne bitcoin a prečo je užitočné ho používať? Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK