.blížni: Blížia sa voľby: Ponúkame Rómom rasistické riešenia?

23.10.2019
Politici opozičných, vládnych a mimoparlamentných strán Za ľudí, PS, KDH a SNS odpovedali na dôležité otázky o predvolebných prísľuboch rómskej komunite. Čo doteraz spravilo KDH pre Rómov? Prečo sa Irena Bihariová necíti odborníčkou na Rómov? Opustilo už SNS rétoriku Jána Slotu? V čom spočíva „zázrak” Vlada Ledeckého? Čo doteraz spravili alebo chcú spraviť pre Rómov? Prečo sú niektoré programy politických strán a výroky lídrov rasistické? Čo si myslia o výrokoch R. Sulíka, M. Kotlebu či R. Fica na túto tému. Čo považujú za svoje strategické ciele pri pomoci najchudobnejším Rómom? Chcú po voľbách na tejto téme spolupracovať už ako ústavní činitelia? Diskutujú: Alojz Hlina, KDH Peter Pamula, SNS Irena Bihariova, Progresívne Slovensko Vladimír Ledecký, Za ľudí

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK