.herci čítajú: Alfred Hitchcock a traja pátrači (5. časť)

02.04.2020
Slovenskí herci pokračujú v čítaní knihy Alfred Hitchcock a traja pátrači. Čítajú: Richard Stanke, Richard Autner, Henrieta Mičkovicová, Tatiana Pauhofová Veľmi nám pomôžete, ak si zakúpite virtuálnu vstupenku na tento program, podporíte tak budúce fungovanie .klubu pod lampou Thttps://tootoot.fm/en/events/5e6e465c510b3b01480ae38b?fbclid=IwAR3CPGkmWTBBs-NsIqLG1FB93NYB2ozAY6ZzclMv1wUsZCDE2nM2vyBmV6g Čítanie je súčasťou nášho LIVE stream programu .klubu pod lampou. Celý program nájdete https://www.tyzden.sk/klubpodlampou/?fbclid=IwAR2mfDw4nUSHya58nkL205vRaQzPawnv24Zd07YTYqb66y9V_I2GGsb4itw Vzhľadom na nečakanú situáciu spojenú s koronavírusom sme museli na niekoľko týždňov zrušiť program v .klube pod lampou. A to je pre kultúrny .klub, ako sme my, ohrozením. Zároveň vám však aj v takýchto chvíľach chceme prinášať kvalitný program. Rozhodli sme sa preto zorganizovať diskusie, detské divadielka, čítania kníh, koncerty, ktoré dostaneme cez livestream priamo do vašich domovov. Spríjemníme tak vám aj vašim deťom čakanie na ukončenie karantény.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK