Ty drž hubu a buď rád, že žiješ! (FLIGHT PSL01)
01:09:11
Podcast: tripito

Ty drž hubu a buď rád, že žiješ! (FLIGHT PSL01)

03.03.2021

Na dlhých letoch sa bežne šňupal kyslík. Bývalý steward Duško a pilot Maťo. Smooth pristátie v štýle "kiss the runway" je častokrát horšie, ako keď s tým buchneš o dráhu. NEXT? NECHCELA BY SI RADŠEJ ZOMRIEŤ?  https://open.spotify.com/episode/2BU1z2HQ7SIz3CJ7jxwKJm  Produkcia psl_podmespolulietat by @zapoofficial  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

Podcast tripito je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.