Vodka sa nepije tam, kde čúrajú Číňania (BAJKAL)
33:13
Podcast: tripito

Vodka sa nepije tam, kde čúrajú Číňania (BAJKAL)

11.03.2021

Čaga pre maminu a ciga pre boha Bajkalu. "Nie, Nika, nerpu nemôžeš chovať v sprchovom kúte..." :))) BAJKAL, miesto, kde sa opaľujú nerpy. BAJKAL, zem buriatských šamanov. NEXT? S KALAŠNIKOVOM NA BURGER  https://open.spotify.com/episode/4rtOUaqNCu2VEgQN0Ck3Kh  Produkcia @tripito.eu  https://www.tripito.eu/sk/blog/   by @zapoofficial  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

Podcast tripito je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.