Umrieme v Rumunsku zožratí psami (#DARKTOURISM)
40:47
Podcast: tripito

Umrieme v Rumunsku zožratí psami (#DARKTOURISM)

20.03.2021

Cintoríny v Azerbajdžane, ukrajinské múmie, killing fields v Kambodži, vojenské tunely vo Vietname, Hirošima aj Drakulov hrad. NEXT? MŔTVA HLAVA V IGELITKE  https://open.spotify.com/show/4NTW8oEbVNLIvhv9KXROry  Produkcia by ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast tripito je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.