28 - Vyspite sa do zásoby
17:38
Podcast: Triezva mama

28 - Vyspite sa do zásoby

20.05.2021
Aj sa to bojím napísať, lebo keď niečo tvrdím, zajtra je to inak... ale teda Anka super spí. Zatiaľ. Spánok detí sa ale mení. Aké sú dôvody častejšieho nočného vstávania? Koľko by malo 10 mesačné dieťa spať cez deň? V tejto časti podcastu sa porozprávam so Zuzkou Guzmickou z lepsispanokbabatiek.sk

Podcast Triezva mama je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.