30 - Ty sa jej vôbec nevenuješ!
12:49
Podcast: Triezva mama

30 - Ty sa jej vôbec nevenuješ!

03.06.2021
Toto bude časť pre všetky mamy, ktoré majú pocit, že zlyhávajú, keď sa so svojim potomkom 24/7 nezhovárajú, nehrajú, nespievajú mu alebo neriekankujú. Naozaj nie je nutné svojho drobca neustále niečím zabávať. O tom si povieme viac s Romankou Mrázovou, detskou psychologičkou.

Podcast Triezva mama je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.