31 - (Ne)nahraditeľná
12:41
Podcast: Triezva mama

31 - (Ne)nahraditeľná

10.06.2021
Prišlo to. Čas, keď stráži Anku niekto iný ako ja a dlhšie, ako dve hodiny. Ako to dopadlo? Výborne! Až tak dobre, že sa z môjho návratu ani netešila :) Teda to som si myslela, ale detská psychologička Romanka Mrázová mi vysvetlila, ako to je.

Podcast Triezva mama je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.