26 - Zubná kefka ako mučiaci nástroj
17:58
Podcast: Triezva mama

26 - Zubná kefka ako mučiaci nástroj

06.05.2021
Ak Anka niečo vyslovene neznáša, tak to je zubná kefka v mojich rukách. Kričí, plače, bráni sa ale ako hovorí zubná lekárka Veronika Hlaváčová: "Radšej nech si doma trošku poplače, ako mať traumu v zubnej ambulancii." S Veronikou si povieme viac aj o prvých kefkách, zubných pastách a správnom čistení tých roztomilých (mikro)zubov.

Podcast Triezva mama je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.