45 - Súrodenci
16:04
Podcast: Triezva mama

45 - Súrodenci

09.12.2021
Ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca? Existujú nejaké triky ako zabezpečiť, aby sa tešilo a nemalo z toho celého strach? A čo my - rodičia? Vieme sa nejako pripraviť my? Na všetky tieto otázky budem hľadať odpoveď s detskou psychologičkou Romankou Mrázovou.

Podcast Triezva mama je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.