21 - Pomóc, cudzí ľudia
11:30
Podcast: Triezva mama

21 - Pomóc, cudzí ľudia

01.04.2021
Anka začala pri cudzích ľuďoch plakať. Môže za to naše odlúčenie od sveta? Nie. Je to v tomto období prirodzené. Dieťa je naviazané na rodičov. A najlepšie sa cíti v ich náručí. V tejto časti aj o tom, že "vezmi si ju, nech si zvyká" neplatí. Opäť s detskou psychologičkou Romanou Mrázovou.

Podcast Triezva mama je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.