Podcast:TREND.sk

Otvorene s Trubanom: Šanca na vládu s Kotlebom je 50:50

28.01.2020
Volebný líder koalície PS/Spolu Michal Truban vysvetľuje, prečo by obvinený Andrej Kiska nemal mať možnosť nominovať v budúcej vláde ministra vnútra. Komentuje aj dôvody, prečo strany demokratickej opozície v prieskumoch nerastú a čo s tým chcú urobiť. Priznáva tiež, že s Borisom Kollárom a Igorom Matovičom by najradšej nevládli.

Podcast TREND.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK