Šéfka fitnescentier Golem: Otvorenie bazénov pre 6 ľudí je likvidačné a nezmyselné
20:25
Podcast: TREND.sk

Šéfka fitnescentier Golem: Otvorenie bazénov pre 6 ľudí je likvidačné a nezmyselné

20.04.2021
Od 19.apríla je povolené otvorenie bazénov a telocviční pre maximálne 6 osôb. Mnohí to nevyužili, neoplatí sa to. Aká je aktuálna situácia vo fitness svete rozpráva Alexandra Beljajevová, konateľka sietí fitnescentier Golem.

Podcast TREND.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.