Podcast:TREND.sk

Sulík: Pomoc s platením nájmu koalícia odmietla. Argumenty boli zvláštne

15.04.2020
Minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) vysvetľuje, ako si predstavuje postupné uvoľňovanie zmrazenej ekonomiky. Varuje, že ak sa nič nepodnikne, cenou môže byť nielen prepad životnej úrovne celej krajiny, ale aj životy stoviek ľudí v kategórii odvrátiteľnej úmrtnosti. Vysvetľuje tiež, aký je dnes jeho postoj k eurovalu, z ktorého by si Slovensko mohlo požičať takmer dve miliardy eur na dobudovanie zdravotníctva.

Podcast TREND.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK