Podcast:TREND.sk

Kohútiková: Banky odloženie splátok zvládnu. Nečakajte odpustenie úrokov

16.04.2020
Tisícky fyzických osôb i drobných podnikateľov už žiadajú banky o odloženie splátok úverov a hypoték. Veľké firmy majú rezervy a zatiaľ sa len informujú, ako im banka môže vyjsť v ústrety, hovorí podpredsedníčka Dozornej rady Všeobecnej úverovej banky Elena Kohútiková. Približuje aj pozadie rokovaní o zrušení bankového odvodu.

Podcast TREND.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK