Podcast: TREND.sk

Otvorene s Leškom: V prezidentskom paláci je aj sranda. Niekedy je to až bizarné

19.12.2019
Humor patrí aj do politiky, hovorí poradca prezidentky Zuzany Čaputovej Marián Leško. Je presvedčený, že prezident môže ukázať aj svoju civilnú, ľudskú podobu a netreba mu to mať za zlé. Ako príklad uvádza aj účasť hlavy štátu v zábavnej relácii komerčnej televízie. Zároveň prezrádza, kto je podľa neho naozaj vtipný politik. Pozrite si koncoročný diel relácie Otvorene.

Podcast TREND.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK