Pohoda 2021 bude. Tisíc ľudí na letisku, päť festivalových dní, s testami, bez gastra
28:52
Podcast: TREND.sk

Pohoda 2021 bude. Tisíc ľudí na letisku, päť festivalových dní, s testami, bez gastra

07.04.2021
CEO festivalu Pohoda Michal Kaščák sa rozprával s Danielou Ďuriškovou o tom, ako bude vyzerať festivalové leto 2021. Za prísnych protipandemických opatrení sa na trenčianskom letisku stretne tisíc ľudí. Všetkých pretestujú.

Podcast TREND.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.