Podnikateľ Bošňák: Sabatikal nie je pre bohatých, ale treba mať našetrené
18:05
Podcast: TREND.sk

Podnikateľ Bošňák: Sabatikal nie je pre bohatých, ale treba mať našetrené

27.04.2021
Keď si beriete sabatikal, treba myslieť na financie, aby sa pri chýbajúcich financiách človek nedostal do väčšej nepohody, s akou naň odchádzal. Vysvetlil v rozhovore Matej Bošňák, aktuálne pôsobiaci na pozícii ekonomického riaditeľa SND.

Podcast TREND.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.