Michal Vašečka o výsledkoch LGBTI prieskumu Agentúry pre základné práva
57:26
Podcast: Teplá vlna

Michal Vašečka o výsledkoch LGBTI prieskumu Agentúry pre základné práva

01.07.2020
Agentúra pre základné práva zverejnila výsledky prieskumu životnej situácie LGBTI ľudí. Zistenia potvrdili, že životy teplých ľudí sa u nás roky nezlepšujú. Aj o tom sme sa porozprávali so sociológom Michalom Vašečkom.

Podcast Teplá vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.