Marcel Forgáč: Slovenskí hokejisti v NHL sú v súkromí obyčajní ľudia

03.01.2020
Marcel Forgáč miluje hokej ako fanúšik a zápasy navštevuje nielen na Slovensku, ale aj v zámorí. Pozná hneď niekoľko slovenských hviezd v NHL a vďaka nim mohol nahliadnuť do zákulisia - napríklad porozprávať sa s Pavlom Dacjukom v šatni Detroitu Red Wings.Práve preto len sotva existuje lepší hosť, s ktorým vstupujeme do roku 2020. S Marcelom sme sa rozprávali o hokeji ako takom, o jeho výnimočnej zbierke dresov a hokejok, zážikoch so slovenskými hokejistami, ale napríklad aj o Slovane Bratislava.Vypočujte si rozhovor s človekom, ktorý hokeju nielen rozumie, ale v prvom rade ho má úprimne rád.Telesná výchova je podcast o svete športu aj pre nešportovcov. Vždy v piatok, so Samom Marecom a Mariánom Psárom.

Podcast Telesná výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK