Oplatí sa vôbec sledovať slovenskú hokejovú ligu?

04.10.2019
V ďalšom vydaní športového podcastu Telesná výchova sa Marián Psár so Samom Marecom roprávajú o rozbiehajúcom sa novom ročníku Tipsport Ligy. Do najvyššej hokejovej súťaže sa po siedmich rokoch v KHL vrátil Slovan Bratislava. O dlhoch Slovana voči mestu a hráčom, o novom formáte ligy, o dvoch maďarských kluboch, ale aj o tom, prečo majú niektorí diváci ťažké srdce na hlavného partnera ligy, sa dozviete, keď si vypočujete nový diel Telesnej výchovy. Pozor! Pohov! Telesná výchova je podcast o svete športu aj pre nešportovcov. Vždy v piatok, so Samom Marecom a Mariánom Psárom.

Podcast Telesná výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK