Ako sa dostanete na expedíciu na Everest? Rozprávali sme sa s Marcelom Forgáčom

20.12.2019
Marcel Forgáč je človek, ktorý okrem iného miluje šport každého druhu a aktívne sa mu venuje. Známy sa nakoniec stal v úplne inom odvetví, ale po horách lezie vo voľnom čase doteraz.Málokto však vie, že ešte v 90. rokoch bol členom hmilajáskej expedície. Nielen prostredie, ale aj atmosféru veľkej expedície tak zažil na vlastnej koži.V špeciálnom vianočnom vydaní športového podcastu Telesná výchova sme sa rozprávali o tom, ako Slováci dobýjali najvyššiu horu sveta, o Vysokých Tatrách, ale najmä o jeho láske k horám. No a nakoniec sme našli aj odpoveď na otázku, prečo tí horolezci musia zdolať každý kopec. Telesná výchova je podcast o svete športu aj pre nešportovcov. Vždy v piatok, so Samom Marecom a Mariánom Psárom.

Podcast Telesná výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK