Zosadí sedemnásťročná Alice Robinsonová z trónu Mikaelu Shiffrinovú?
22:25

Zosadí sedemnásťročná Alice Robinsonová z trónu Mikaelu Shiffrinovú?

15.11.2019
Má sedemnásť rokov a pochádza z krajiny, ktorá lyžiarske úspechy naposledy zažívala vtedy, keď ešte ani nebola na svete.Novozélanďanka Alice Robinsonová vstúpila do kolotoča Svetového pohára a spôsobila v ňom víchor.Vlastne tornádo. Zvíťazila totiž hneď v prvých pretekoch sezóny, v ktorých porazila neohrozenú Mikaelu Shiffrinovú.Ani tá ešte nepatrí do dôchodku, aj tak však už o nej môžeme hovoriť ako o žijúcej legende.A teraz? Bude Alice Robinsonová víťaziť aj ďalej? A ak áno, v akých disciplínach?Samuel Marec a Marián Psár hľadali odpovede v ďalšej časti športového podcastu Telesná výchova. Alice Robinsonová si zatiaľ na posledný týždeň odskočila na strednú školu.Telesná výchova je podcast o svete športu aj pre nešportovcov. Vždy v piatok, so Samom Marecom a Mariánom Psárom.

Podcast Telesná výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.