Ronnie O’Sullivan: Raketa snookru, ktorá mierila nielen ku hviezdam

25.10.2019
V novom dieli športového podcastu Telesná výchova sa Samo Marec rozprával s Mariánom Psárom o snookeri. Prečo je snooker podobný ale úplne iný ako biliard, prečo vznikol v Indii a čím všetkým si musel prejsť Ronnie O’Sullivan na svojej ceste na úplný vrchol tohto športu, sa dozviete, keď si dáte pohov a pustite si túto epizódu.

Podcast Telesná výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK