Kučeru strašili pavúkom, Hrbatý prekvapil celý svet (záznam diskusie z Clubhouse)
01:20:17

Kučeru strašili pavúkom, Hrbatý prekvapil celý svet (záznam diskusie z Clubhouse)

13.02.2021

Zatiaľ čo Slovensko je okrem covidu aj v zajatí mrazivého počasia, v ďalekom Melbourne predsa len po úvodných ťažkostiach rozohrali úvodný grandslamový turnaj Australian Open. Slovenský tenis na ňom už po pár dňoch vo dvojhre nemá zastúpenie.

Na niečo také však v časoch Karola Kučeru či Dominika Hrbatého nebol zvyknutý. Kučera totiž práve u protinožcov dosiahol v roku 1998 najlepší grandslamový výsledok, keď až v semifinále nestačil na neskoršieho víťaza Čecha Petra Kordu.

Hrbatý má tiež na Melbourne len tie najlepšie spomienky. Pri grandslamovej premiére v roku 1997 takmer zdolal v osemfinále vtedajšiu svetovú jednotku Peta Samprasa. Napokon sa predsa len dvakrát pozrel medzi osmičku najlepších.

Aj preto boli Karol Kučera a Dominik Hrbatý, dvaja bývalí elitní tenisti ideálnymi hosťami Viktora Kiššimona v debate o Australian Open na sociálnej sieti Clubhouse.

Dozviete sa, prečo sa im práve tam tak dobre darilo a u ktorých Slovákov počas turnaja bývali. Ako Kučera s odstupom času vníma prehru proti dopingovému hriešnikovi a zistíte, aký veľký má prehľad v ženskom tenise. Hrbatý zase prezradí, ako využíval ľadové uteráky v obrovských horúčavách a ako minul financie, ktoré získal za prvý veľký výsledok.

Podcast Telesná výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.