Kto je Filip Polášek? Tenista, ktorý prekonal sám seba a dostal sa až na vrchol

08.11.2019
Slovenskému tenistovi Filipovi Poláškovi predpovedali veľkú budúcnosť. Očakávania čiastočne aj naplnil, potom ho však zabrzdilo zranenie. Až tak, že vo veku 28 rokov ukončil kariéru.Pred rokom sa však vrátil. Vyskúšal to a nič ho nebolelo. Začínal od nuly, hrával klubové zápasy. V lete sa dostal do semifinále Wimbledonu a bol to vlastne len začiatok. Dnes má 34 rokov a spolu s Ivanom Dodigom bude vo štvorhre premiérovo štartovať na prestížnom turnaji ATP finals.Ako je to možné a prečo sa to stalo? Samuel Marec sa v najnovšej časti podcastu Telesná výchova pýta športového reportéra a editora denníka SME Viktora Kiššimona.

Podcast Telesná výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK