Je najlepšou gymnastkou v histórii. A je obeťou

13.12.2019
Simone Bilesová prekonala všetky gymnastky vrátane Nadi Comaneciovej. S odstupom. Je prakticky neporaziteľná. Z vrcholných podujatí má toľko medailí, že tak skoro sa jej nikto nevyrovná. Gymnastiku navyše vydržala robiť dlho, veď má už 22 rokov. Niektoré jej cviky sú také zložité, že im znižujú hodnotenie, aby ich iné súťažiace neskúšali — nemuseli by ich totiž zvládnuť. Simone Bilesová sa navyše ocitla uprostred škandálu, ktorý otriasa americkým športom a trval niekoľko desaťročí.Výnimočná, odvážna a otvorená. Simone Bilesová.

Podcast Telesná výchova je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK