Gogo, Dr.BRNGi a Ludo odhaľujú interaktívnu hru VR Generation Z | TECHTALKS #21
26:43

Gogo, Dr.BRNGi a Ludo odhaľujú interaktívnu hru VR Generation Z | TECHTALKS #21

12.12.2020

Vedeli ste, že na Slovensku vznikla prvá interaktívna hra vo virtuálnej realite, ktorá vám ukáže svet financií tak, ako ste ho ešte nezažili? Vyspovedali sme tvorcov VR Generation Z, a tak si do našich redakčných TECHTALKS kresiel sadli Gogo, Tomáš Brngál a Ludo Cibulka.  

Appka VR Generation Z vám umožní robiť správne rozhodnutia a ukáže, ako sa z detskej izby dostanete do sveta dospelých a úspešných. 

Určite si nájdite necelú polhodku, a rovno appku VR Generation Z sťahujte z Google Play a App Store.  

Podcast sme pripravili v spolupráci s partnerom Nadácia Tatra banky.

#techtalks #techbox #michalkrajcir #gogo #danielstrauch #brngis #virutalmedicine #virtualeverything #ludocibulka #tomasbrngal #nadaciatatrabanky #tatrabanka #vrgenerationz

Sledujte TECHBOX

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk
Twitter - https://twitter.com/@techbox_sk
Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/
YouTube - https://www.youtube.com/techboxsk1
web - https://techbox.sk/

ĎAKUJEME!

audio/produkcia @marian7654

scenár/moderátor https://www.instagram.com/michal.krajcir/

Hostia
https://www.instagram.com/gogomantv/
https://www.instagram.com/brngis/
Ludo Cibulka


Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.