Bola iba študentka, teraz môže získať Nobelovu cenu za fyziku
14:29
Podcast: Tech_FM

Bola iba študentka, teraz môže získať Nobelovu cenu za fyziku

12.04.2019
Albert Einstein mal pravdu. Zase. Alebo presnejšie, jeho teória mala pravdu a teraz sa nám konečne podarilo vytvoriť prvú fotografiu čiernej diery. Všetky zábery, ktoré ste až dosiaľ videli, boli ilustrácie a predstavy umelcov. Aké príbehy sa odohrávajú za týmto obrovským úspechom modernej fyziky a čo vlastne čierne diery sú, si vypočujte v podcaste TECH_FM.

Podcast Tech_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Veda, Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.