Podcast:Tech_FM

Mladí už nechcú autá, netreba toľko ciest

23.07.2018
Viac ciest, nedostatok parkovacích meist, zlá infraštruktúra. Keď sa rozprávate o mestách, čoskoro sa objaví aj téma automobilovej dopravy.Možno však rozmýšľame úplne chybne. A možno by mestá budúcnosti mali vyzerať inak - a dôvodom sú autá. Presnejšie, mladí osobné automobily už nechcú.Tiež sa však zdá, že je veľký rozdiel v tom, ako sa rozhodujú 4-, 5- a 6-ročné deti.Viac sa dozviete v podcaste TECH_FM.TECH_FM je program propagujúci vedu a nové technológie. Vzniká v spolupráci Tech.sme.sk a Rádia_FM a znie naživo v rozhlase každý štvrtok po 15:00.

Podcast Tech_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK